Sprawdź szeroki zakres
naszych usług

Region Koszaliński - fundusze

Wiele się słyszy i czyta na temat funduszy unijnych, które można otrzymać na różnego rodzaju przedsięwzięcia. Może to być budowa dróg, budowa żłobków, przedszkoli, organizacja różnego rodzaju szkoleń i inicjatyw. Są to często przedsięwzięcia realizowane przez administrację rządową lub samorządową oraz przez sektor NGO.

Znaczna część funduszy unijnych, które otrzymała Polska w ramach wspólnego budżetu UE, zostanie przeznaczona dla polskich firm oraz realizowane przez nie projekty inwestycyjnej.

I ta przestrzeń – inwestycje realizowane przez firmy – jest domeną którą zajmuje się firma z Koszalina – Prior Consulting Sp. z o.o.

W związku z powyższym, chciałbym przedstawić kilka ciekawych możliwości jakie czekają na firmy z regionu koszalińskiego. Region mocno jest związany z przemysłem jak również branż turystyczną. Dla wszystkich firma Prior Consulting Sp. z o.o. ma propozycje:

  1. INWESTYCJE

Firmy z Koszalina i okolic mogą ubiegać się o dofinansowanie unijne na przedsięwzięcia związane z tworzeniem nowej bazy, np. poprzez budowę hali produkcyjnej, zakup nowych maszyn produkcyjnych.

Dla branży HoReCa, istnieje możliwość wybudowania nowej bazy hotelowo-gastronomicznej, oraz świadczenie usług turystycznych w pasie nadmorskim, i nie tylko.

  1. EKSPORT

Dofinansowanie unijne, które cieszy się niebywałym zainteresowaniem, wśród firm produkcyjnych. Dzięki środkom unijnym związanym z rozwojem eksportu firmy mogą zrealizować działania związane z udziałem firmy na imprezach targowych na całym świecie. Wówczas ze środków unijnych można sfinansować koszty przelotów, noclegów, opłat spedycyjnych, transport eksponatów, materiały promocyjne, itp.

Już kilkanaście firm z Koszalina i regionu koszalińskiego zostało obsłużonych przez Prior Consulting Sp. z o.o. w zakresie prowadzenia działań proeksportowych.

  1. CYFRYZACJA

Przemysł 4.0 wymusza na wielu firmach dostosowywanie się do nowych warunków gospodarczych na świecie. I tym razem Unia Europejska przeznacza środki na cyfryzację procesów biznesowych w firmach.

Zachęcamy do zakupu gotowego oprogramowania lub zakup zleconych prac programistycznych w celu wytworzenia dedykowanego oprogramowania i/lub usługi chmurowe typu SaaS, PaaS, IaaS czy CSaaS itp.

Prior Consulting Sp. z o.o. posiada wielkie doświadczenie zaczerpnięte w ramach popularnego konkursu Bon na Cyfryzację. Doradzimy, pomożemy, pozyskamy i rozliczymy.

  1. PROJEKTY BADAWCZO-ROZWOJOWE (B+R)

Dzięki możliwością jakie dają dofinansowania unijne na prace B+R, firma może sfinansować wynagrodzenie zespołu badawczego, który skompletuje na potrzeby opracowania nowych rozwiązań i produktów.

Wszelkie działania związane ze zdobyciem nowej wiedzy w zakresie technologii i produktu można poddać również opatentowaniu.

Jest to niezwykle popularny sposób finansowania przedsięwzięć badawczych ze środków UE.

Reasumując powyższe, dzięki współpracy z firmą doradztwa unijnego Prior Consulting Sp. z o.o. firmy mogą pozyskać dofinansowanie na rozwój swoich działalności, zwiększenie swoich przewag konkurencyjnych oraz zaoferowanie na rynek nowych usług i produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *