Loading...

Referencje

Zespół doradców i analityków firmy Prior Consulting Sp. z o.o. przygotował w mijającej perspektywie finansowej na lata 2007-2013 wiele projektów unijnych. Dzięki ciężkiej pracy firma wypracowała sobie renomę solidnej firmy na terenie całej polski. Dzięki czemu zaufali Nam m.in.:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

  • Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa – Telewizja Kablowa – Białogard;
  • KOBA Konrad Baranowski – Telewizja Kablowa – Białystok;
  • Luxed Sp. z o.o. – Warszawa;
  • R.Z. COMPUTER Rafał Ziółkowski – Gardna Wielka;
  • ARTUS Krzysztof Kozak – Kraków;
  • DARCONNECT Dariusz Wasiuta – Słupsk;
  • AGANET Agata Goleniewska – Sierakowo;
  • CONNECT Marcin Barszcz – Pilczyca;
  • KARWOSNET Danuta Karwowska – Orzysz;
  • OKNET Paweł Krasucki – Jakubowice Konińskie (Lublin);
  • TV-EURO-SAT Marek Gzowski – Małkinia;
  • SEJNET Rafał Sławiński– Sejny;
  • GVT Sp. z o.o. – Legionowo;

Regionalne Programy Operacyjne

  • LOTON Spółdzielnia Pracy – Słupsk;
  • Pośrednictwo Finansowe VIKI Renata Malczewska – Bydgoszcz;
  • P.H.U. PLANT Janusz Zielony-Sokalski – Parnowo;
  • Powiatowy Park Rozwoju Sp. z o.o. – Wieliczka;
  • KOLCAR Paweł Giermasiński – Pruszków;

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich – PO Ryby

  • ZULRIK Sp. z o.o. – Bytów;
  • ALTERNATYWA Sp. z o.o. – Stare Drawsko;
  • ROMANÓWKA Roman Margielewski – Krąg;
  • DOM NAD JEZIOREM Leszek Olszewski – Silnowo;
  • INCO-INDECO Mariusz Stępień – Koszalin;
  • P.H.U. ANAGMA Anita Zielony-Sokalska – Parnowo;
  • EKOBAL Sp.J. – Sławno;
  • Zakład Usług Budowlanych Janusz Nazimek – Chojna;
  • Gospodarstwo Rolne Tadeusz Butkiewicz – Płocko;
  • PETALBUD Robert Płatek – Polanów;
  • BUD-DRÓG Ryszard Płatek – Polanów;
  • MEDEA Sp. z o.o. – Biały Bór;
  • USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Walczak – Biesiekierz;
  • VREESPOL Sp. z o.o. – Gogolice;
  • FPU Arkadiusz Jeż – Resko;
  • FHU Daniel Kujawa – Dziwnówek;
  • Bogdan Kędzierski – Mielno;
  • Grzegorz Butkiewicz – Płocko;
  • USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Walczak – Biesiekierz;

Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej

  • AMBIT Systemy Informatyczne Bogdan Kozicki-Lubartów;
  • GIG@NET Internet w Twoim Domu Paweł Jastrzębski – Grajewo;
  • PC-ET Sławomir Cisło – Grajewo;
  • PHU IWKD Adam Gwóźdź – Ostróda;
  • ISP Jerzy Polek – Sandomierz;
  • NETTELEKOM Sp. z o.o. – Kielce;
  • MTM-INFO S.C. – Stalowa Wola;
  • NEA NET Łukasz Ługowski – Siedlce;
  • PPHU KAROLINA Marzena Stypułkowska – Mońki;
  • NET-KOMP Marcin Orłowski – Kolno;
  • IVENDO Bartosz Kućmin – Iława;
  • IPC Roman Romanowski – Sanok;
  • GALILEO KOMPUTERY – Maciej Mazur – Sanok;
  • FAN-TEX – Ełk;

Dzięki Nam swoje firmy otworzyli mi.in:

  • FIRMA USŁUGOWA Marek Szałkiewicz – Sianów;
  • BAXBUD Łukasz Bara – Mielno;
  • PROBIS Bartosz Prorok – Mielno.